Про нас

Район.Освіта

Район.Освіта – тематичне медіа мережі Район.in.ua. Сайт розповідає про систему освіти в Україні на різних рівнях, про навчання українців за кордоном, про перешкоди, проблеми та здобутки освітнього процесу та людей освіти.

Видання об'єднує здобувачів та надавачів освітніх послуг: школярів, студентів, їх батьків, учителів, викладачів, працівників освітніх установ та усіх, кого турбують питання освіти. 

Район.Освіта висвітлює як тематичні новини із громад Волинської, Рівненської та Закарпатської, так і розповідає про глобальні зміни чи нововведення, які стосуються усіх українців у сфері освіти. 

Наша місія – всеохопно висвітлювати сферу освіти трьох областей, оперативно подавати найсвіжіші новини галузі в Україні та розповідати про можливості особистісного розвитку.

Наші цінності: 

  • сталий розвиток;
  • добробут;
  • рівноправ’я;
  • репутація.

На Район.Освіта працює редакторка Ірина Воротна. Сайт є частиною мережі Район.in.ua

Район.in.ua – це не просто група видань. Ми співпрацюємо. Ми допомагаємо один одному. Ми вчимося. Поява кожного наступного видання підсилює нас. Тому ми даємо можливість журналістам і підприємцям відкривати власні видання на нашій платформі на засадах франчайзингу. 

Найпалкіші прихильники мережі стежать за життям редакції у групі Друзі Району

Нині бренд «Район.in.ua» працює на понад тридцятьох сайтах у Волинській, Рівненській, Закарпатській та Львівській областях. Зокрема, він об’єднує сім тематичних проєктів: 

А ще працюють фан-сторінки Район.Котики та Район.Мелроуз.

У команді мережі працює понад 30 професійних медійників. Це – кореспонденти, репортери, аналітики, редактори, фотокореспонденти. 

Керівниця мережі – Наталія Голодюк; головна редакторка мережі – Ірина Воротна, керівниця інноваційних проєктів – Наталія Пахайчук.

Мережа гіперлокальних сайтів Район.in.ua працює у складі компанії CID Media Group. Це – один з найбільших на теренах західної України та найбільший на Волині медіахолдинг, до складу якого входять також проєкти Таблоїд Волині, Сім'я і дім та радіо СіД fm. 

CID Media Group – є частиною інвестиційної групи VolWest Group, що працює на ринку приватного капіталу з 1992 року.

27/03/2023 Понеділок
27.03.2023
26.03.2023