Про нас

Район.Освіта

Район.Освіта – тематичне медіа мережі Район.in.ua. Сайт розповідає про систему освіти в Україні на різних рівнях, про навчання українців за кордоном, про перешкоди, проблеми та здобутки освітнього процесу та людей освіти.

Видання об'єднує здобувачів та надавачів освітніх послуг: школярів, студентів, їх батьків, учителів, викладачів, працівників освітніх установ та усіх, кого турбують питання освіти. 

Район.Освіта висвітлює як тематичні новини із громад Волинської, Рівненської та Закарпатської, так і розповідає про глобальні зміни чи нововведення, які стосуються усіх українців у сфері освіти. 

Наша місія – всеохопно висвітлювати сферу освіти трьох областей, оперативно подавати найсвіжіші новини галузі в Україні та розповідати про можливості особистісного розвитку.

Наші цінності: 

  • сталий розвиток;
  • добробут;
  • рівноправ’я;
  • репутація.

На Район.Освіта працює редакторка Вікторія Назарук. Сайт є частиною мережі Район.in.ua.

Національна мережа гіперлокальних медіа Район.in.ua – це не просто група видань. Ми співпрацюємо. Ми допомагаємо один одному. Ми вчимося. Поява кожного наступного видання підсилює нас. Тому ми даємо можливість журналістам і підприємцям відкривати власні видання на нашій платформі на засадах франчайзингу. 

Усі сайти мережі за 2022 рік зібрали читацьку спільноту зі 14 мільйонів читачів з усіх куточків світу. Найпалкіші прихильники стежать за життям редакції у групі Друзі Району

Нині бренд «Район.in.ua» працює у Волинській, Рівненській, Львівській, Закарпатській та Херсонській областях. Також він об’єднує дев'ять тематичних проєктів: 

А ще працюють фан-сторінки Район.Котики та Район.Мелроуз.

У команді мережі працює понад 50 професійних медійників. Це – кореспонденти, репортери, аналітики, редактори, фотокореспонденти. 

Головна редакторка мережі – Ірина Воротна, директор ТОВ «Інформаційне агентство Район ін юа» – Ігор Денисевич.

Національна мережа гіперлокальних медіа Район.in.ua є офіційно зареєстрованим медіа від ТОВ «Інформаційне агентство «Район ін юа»  та працює у складі CID Media Group. Це – один з найбільших регіональних медіахолдингів України, до складу якого входять проєкти Таблоїд Волині, Сім'я і дім та радіо СіД fm. 

CID Media Group – є частиною інвестиційної групи VolWest Group, що працює на ринку приватного капіталу з 1992 року.

Власником ТОВ «Інформаційне агентство «Район ін юа» є Роман Корсак, генеральний директор  VolWest Group.

Контакти: 

[email protected]

 

14/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024
11.07.2024