Ужгородський НВК «Гармонія» переміг в обласному етапі з кросового біатлону
Ужгородські школярі офіційно підтвердили статус найпрудкіших та найвлучніших у регіоні.
На базі спортивних об’єктів міста Хуст відбувся обласний етап всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч шкільні ліги» з кросового біатлону. У напруженій боротьбі, де кожен постріл та кожна секунда на дистанції були вирішальними, перемогу виборола команда ужгородського НВК «Гармонія». Про це пише Пліч-о-пліч шкільні ліги Закарпаття.
Витривалість, залізний характер та бездоганна дисципліна стали ключовими факторами успіху ужгородців, які не залишили шансів своїм суперникам на шляху до вершини п’єдесталу. Значний внесок у тріумф команди зробив тренер Олександр Желізняк, чия підготовка дозволила учням продемонструвати високий рівень майстерності.
За результатами змагань призові місця розподілилися наступним чином:
- І місце — Ужгородський НВК «Гармонія»;
- ІІ місце — Хустський ліцей №5;
- ІІІ місце — Кольчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
Організатори змагань відзначили неймовірну волю до перемоги та «вогонь», який кожен учасник продемонстрував на дистанції.
«Залізний характер, витривалість та дисципліна — саме такий рецепт успіху привів учнів на вершину п’єдесталу. Ми виховуємо сильне покоління пліч-о-пліч, де командна робота є фундаментом майбутніх досягнень», — наголосили координатори проєкту.
Читайте також:
- Життя
Прикордонники Західного кордону встановили рекорд України, здавши понад 196 літрів крові
- Ужгород
В Ужгороді озброєний чоловік забарикадувався з дружиною та дитиною: КОРД провів спецоперацію
- Ужгород
В Ужгороді викрили схему з «неіснуючою» забудовою на 1,8 мільйон гривень
- Ужгород
В Ужгороді попрощалися із 33-річним солдатом Іваном Бабукою
- Освіта
В УжНУ створять «Біошколу»: біологічний факультет співпрацюватиме з компанією Biopharma





