У ВНУ нагородили понад 100 переможців студентського наукового конкурсу
У ВНУ імені Лесі Українки відбулося нагородження переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностей у 2025/2026 навчальному році у межах Фестивалю науки.
Привітати призерів прийшли ректор Анатолій Цьось та проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Людмила Єлісєєва. Про це йдеться на сайті вишу.
«Приємно, що в нашому університеті проводять багато заходів, пов’язаних із науковою роботою. Без маленького кроку в науці не буде великого результату. Якщо ви навчитеся аналізувати літературу, проводити дослідження та формулювати висновки, це стане міцним фундаментом для вашої подальшої наукової діяльності», – наголосив ректор.
Людмила Єлісєєва також звернулася до призерів та учасників: «Дуже приємно, що така велика кількість студентів долучилася до першого етапу всеукраїнського конкурсу наукових робіт. Це ваші перші спроби до професійної кар’єри, перші кроки до системного аналізу та дослідження наукових проблем».
Цьогоріч до конкурсу долучилися студенти 14 факультетів за 41 спеціальністю. За результатами І туру призерами стали 106 учасників.
Музичні вітання присутнім подарували студентки факультету культури і мистецтв.
Читайте також:
- Луцьк
Мода, інновації та креатив: у Луцьку студенти презентували авторські колекції
- Миргород
Миргородський коледж імені Гоголя підписав меморандум про співпрацю із «Гуня Проджект»
- Освіта
В УжНУ створять «Біошколу»: біологічний факультет співпрацюватиме з компанією Biopharma
- Освіта
Студенти ВНУ імені Лесі Українки стали лауреатами престижної молодіжної премії
- Освіта
Академічна стипендія від 4000 гривень: які зміни чекають на студентів з 1 вересня





