Вчитель Підгайцівського ліцею Валерій Чаплицький став призером обласного етапу конкурсу «Учитель року – 2026»

#   365

В актовій залі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти (ВІППО) відбулося урочисте нагородження кращих освітян області — учасників обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2026». Серед когорти провідних педагогів краю почесну відзнаку отримав вчитель Підгайцівського ліцею Валерій Чаплицький.

Про це повідомляє «Підгайцівська територіальна громада».

За результатами конкурсних випробувань Валерій Васильович посів ІІІ місце в обласному турі. За високу професійну майстерність та відданість справі педагога нагородили почесною грамотою та грошовим сертифікатом на суму 6000 гривень.

У громаді наголошують, що цей успіх є спільним досягненням ліцею та всієї територіальної громади, адже він підтверджує високий рівень підготовки волинських вчителів навіть у складних умовах сьогодення. Організатори заходу відзначили синергію та креативність учасників, які продовжують розвивати українську освіту.

Останні новини

Всі

11 червня 2026

10 червня 2026

9 червня 2026

Переглянути все