Вступ-2022: як перевірити достовірність сертифіката мультитесту

10 Серпня 2022, 15:13
Абітурієнти 5017
Абітурієнти

На сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти з'явилася можливість перевірити достовірність сертифіката національного мультипредметного тесту. 

Про це 10 серпня повідомили на сайті Міністерства освіти і науки України.

Відповідний сервіс доступний за посиланням. Для пошуку треба зазначити номер та рік сертифіката, а також прізвище та ім'я його власника.

Доступ до сервісу насамперед дуже важливий для працівників приймальних комісій, адже цього року багато учасників НМТ не мають паперових сертифікатів і в разі подання ними паперових заяв перевірити достовірність сертифіката можна якраз у цьому реєстрі.

Так само кожен вступник може оперативно дізнатися, чи є його сертифікат в ЄДЕБО.

«Якщо під час створення електронного кабінету ви обрали позначку «Не маю сертифіката НМТ» і зареєструвалися без нього, то вже в самому кабінеті ОБОВ'ЯЗКОВО треба додати сертифікат. Для цього на основній сторінці перейдіть у поле «Сертифікати НМТ/ЗНО», натисніть кнопку «Додати сертифікат» і зазначте його номер, PIN-код та рік. Якщо ви зареєструвалися без сертифіката і не додали його згодом, то в кабінеті НЕ будуть відображатися результати тестування», – йдеться у повідомленні.

Коментар
07/10/2022 П'ятниця
07.10.2022
06.10.2022
05.10.2022