На Рівненщині 150 шкіл навчаються дистанційно

20 Жовтня 2022, 16:45
Дистанційне навчання 4466
Дистанційне навчання

На Рівненщині 397 шкіл навчають учнів очно або у змішаній формі, а це 73 відсотки. Водночас півтори сотні закладів продовжують викладати онлайн. 

Питання здобуття освіти обговорили 20 жовтня під час наради під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Подоліна. Про це повідомили у Рівненській ОВА.

До наради долучилися представники ГУ ДСНС, освіти та громад.

 «Серед шкіл, які не повернулися до звичайної форми навчання, більше сотні знаходяться у 40-кілометровій зоні від білоруського кордону. Ці заклади за рішенням Ради оборони області мають використовувати лише дистанційну форму навчання. Інші школи не приступили до очних занять через стан укриттів», – повідомив Сергій Подолін.

Щодо дошкільних закладів, 21 відсоток працюють дистанційно. Решта – за очною та змішаною формою.  

Подолін нагадав, що сьогодні перед директорами шкіл та місцевими громадами стоїть завдання зробити освітній процес безпечним. Втім, дистанційна освіта, попри свої переваги, не замінить традиційне навчання. 

За результатами наради Сергій Подолін доручив керівникам РВА та громад, у яких школи продовжують навчання онлайн, доопрацювати питання щодо облаштування сховищ. 

Водночас у громадах мають розглянути й питання щодо залучення грантових коштів на оснащення таких об’єктів. Адже більшість укриттів потребують значних капіталовкладень.

Коментар
27/01/2023 Четвер
26.01.2023
25.01.2023