В Україні триває Тиждень цифрової освіти

06 Грудня 2022, 13:25
Дія 9123
Дія

Тиждень цифрової освіти триває з 5 до 11 грудня з ініціативи національного проєкту «Дія.Цифрова освіта». 

Його мета – допомогти українцям посилити цифрові навички, щоб потужніше проявляти себе в професії, швидше навчатися, легше спілкуватися з рідними на відстані, а також бути в безпеці онлайн, повідомляють на Урядовому порталі.

Завдяки Мінцифри в Україні вперше за всю історію цифрова грамотність стала пріоритетом держави. У 2021 році Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію розвитку цифрових компетентностей до 2025 року. У тому ж році Міністерство цифрової трансформації України проводило місяць цифрової грамотності. 

Цьогоріч через економне споживання електроенергії інформаційна кампанія стартуватиме у форматі тижня цифрової освіти. Адже жоден блекаут не завадить будувати цифрову державу.

Під час війни цифрові навички є однією з конкурентних переваг для пошуку віддаленої роботи, апскілінгу та рескілінгу (покращення кваліфікації та перенавчання). Набувши цифрових навичок, кожен українець зможе отримувати державні послуги онлайн, якісно підвищить рівень життя, впевнено користуватиметься соціальними мережами та Інтернетом.

Щоб долучитись до активностей Тижня цифрової освіти, потрібно підписатись на соцмережі проєкту, де публікують всі інтерактивні завдання, конкурси та освітні можливості:

Створюючи власний контент Тижня цифрової освіти, можна опиратися на тематичні дні:

  • Понеділок. Тренди освіти
  • Вівторок. Віддалена робота
  • Середа. Медіаграмотність та кібергігієна
  • Четвер. Створення діджитал-контенту
  • П’ятниця. Цифрова фінансова грамотність
  • Субота. Психологічна допомога
  • Неділя. Сімейна цифровізація

Офіційний хештег Тижня цифрової освіти: #DiiaDigitalEduWeek

Мінцифри закликає лідерів думок, соціально відповідальні компанії та державні інституції долучатися до ініціативи: проходити тести з цифрової грамотності Цифрограм, освітні серіали платформи Дія.Цифрова освіта та публікувати сертифікати в соцмережах.

Спеціально до Тижня цифрової освіти фахівці розробили набір промоматеріалів, якими можна скористатися для публікацій онлайн й привернути увагу до ініціативи. Запрошують завантажувати та використовувати Open Pack текстових та дизайн-матеріалів за посиланням.

Коментар
27/01/2023 Четвер
26.01.2023
25.01.2023