До кінця 2023 року в Україні планують відкрити освітні хаби в усіх регіонах

05 Лютого 2023, 18:22
У Міністерстві освіти і науки 4377
У Міністерстві освіти і науки

У Міністерстві освіти і науки України відбулося обговорення з міжнароднми партнерами окремих стратегічних напрямів роботи.

Про це інформують у МОН.

Серед найважливіших питань розглянули нербхідність забезпечення освітнього процесу для здобувачів освіти у громадах, що зазнали руйнувань через вторгнення рф на територію України.

Зокрема про встановлення майданчиків, де можна отримати освітні послуги говорив генеральний директор директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Олег Єресько.

«Забезпечити освітній процес для здобувачів освіти у громадах, які найбільше постраждали внаслідок військових дій, ми плануємо за допомогою мережі освітніх хабів, створення яких МОН ініціювало на початку повномасштабного вторгнення рф. Нині вже працюють 17 хабів, як в Україні, так і в країнах ЄС. До кінця 2023 року ми маємо на меті відкрити освітні хаби у всіх регіонах України, але найперше там, де пошкоджена освітня інфраструктура, а також працюємо з партнерами щодо подальшого розвитку мережі хабів за кордоном для навчання наших громадян», – зазначив Олег Єресько.

Коментар
30/03/2023 Четвер
30.03.2023
29.03.2023