Українські заклади освіти на три дні перейдуть на дистанційне навчання

З метою убезпечення життя і здоров'я всіх учасників освітнього процесу, як превентивний захід перед річницею початку війни Росії проти України, українські заклади освіти переведуть на дистанційне навчання.
З відповідною рекомендацією звернувся до начальників обласних та Київської міської військових адміністрацій, керівників закладів освіти міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. Про це він повідомив у вівторок, 21 лютого.
З 22 до 24 лютого радять організувати освітній процес у закладах освіти в дистанційному форматі.
«Наближається дата, яка принесла страшне горе на українську землю. День, який поділив наше життя на «до» і «після». 24 лютого 2022 року розпочалося жорстоке повномасштабне військове вторгнення рф. Відтоді щодня гинуть наші захисники, цивільне населення, ворог цілить по житлових будинках, школах, лікарнях, музеях. Російські військові та їхні найманці нехтують нормами міжнародного гуманітарного права, для них не існує заборон щодо застосування зброї», – зазначив Шкарлет.
Станом на 21 лютого внаслідок агресії РФ пошкоджено 3 128 закладів освіти, з яких 441 – вщент зруйновано. Від рук окупантів загинула 461 дитина, 926 – отримали поранення.
Читайте також:
- Освіта
Реформа професійно-технічної освіти в Україні: результати та досягнення
- Освіта
Шкарлет продовжить працювати у сфері освіти
- Освіта
Шмигаль підтвердив звільнення Шкарлета і розповів, кого планують призначити
- Рівне
На Рівненщину прибув міністр освіти
- Освіта
НМТ − 2023: з’явився тренувальний тест з математики