Скільки школярів Рівненщини планують навчатися у вищих навчальних закладах України

30 Травня 2023, 18:00
Навчання 621
Навчання

10,7 тисячі школярів із Рівненщини зареєструвалися на участь в Національному мультипредметному тесті. 

Про це повідомила директорка Львівського центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк під час наради в Рівненській ОВА. Також вона додала, що торік охочих було на 1,5 тисячі менше.

«Війна переформатовує освіту. Ми маємо сьогодні думати не лише про сам екзамен, а насамперед про безпеку учасників. Пропрацювали паралельні алгоритми дій під час тривоги та інших загроз. Підсилили позиції та визначили відповідальних за охорону, логістику та кібербезпеку. На цій нараді проговорили виклики та алгоритми дій. Наші діти – це наше майбутнє, яке відбудовуватиме країну і представлятиме її на міжнародній арені», – сказав перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Лариса Середяк також розповіла, що на Рівненщині пункти, де писатимуть НМТ, працюватимуть у 9 містах і селищах. В класі буде 10-15 комп’ютерів. Тривалість тестування 180 хвилин. І за цей час необхідно написати 3 предмети: українську мову, математику і третій - на вибір.

«Результати учасники отримають відразу після натискання кнопки «завершити тестування». Якщо цю кнопку натиснути раніше, то екзамен завершується автоматично. На це варто звернути увагу. Нагадаю, що абітурієнти, які матимуть сертифікати, можуть подавати документи у п'ять закладів вищої освіти. Дійсними вони лишаються впродовж чотирьох років», – підсумувала директорка центру.

Коментар
14/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024
11.07.2024