На Закарпатті понад дев'ять тисяч випускників шкіл складатимуть Національний мультипредметний тест

31 Травня 2023, 14:12
Понад дев'ять тисяч випускників шкіл Закарпатської області складатимуть Національний мультипредметний тест з 5 червня. 340
Понад дев'ять тисяч випускників шкіл Закарпатської області складатимуть Національний мультипредметний тест з 5 червня.

Понад дев'ять тисяч випускників шкіл Закарпатської області складатимуть Національний мультипредметний тест з 5 червня. 

Про це на брифінгу 29 травня розповіла директорка Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної військової адміністрації Мар’яна Марусинець, пише Суспільне.

За її словами, крім обов’язкових предметів — української мови та математики — близько 60% цьогорічних випускників будуть складати НМТ з історії України. Після завершення навчання при деяких закладах освіти будуть діяти літні табори.

«Літні табори ми робимо не тільки для оздоровлення, дозвілля. У першу чергу ми робимо їх для набуття знань з основних предметів: математики, української мови, української літератури, історії, права та інформатики. Крім літніх таборів у нас працюватиме літня школа. Крім того, ми плануємо предметні школи: з іноземної мови — в Берегові, української мови — в Хусті. Уперше плануємо відкрити літню школу університету на базі нашого наукового ліцею. Літня школи будуть працювати для дітей 7-10 класу, а школа університету для учнів випускного класу», — розповіла Мар’яна Марусинець.

За її словами, загалом в закладах освіти області навчаються понад 170 тисяч учнів. Усі вони повинні завершити навчальний рік до 1 липня.

Читайте також: На Закарпатті Перечинський ліцей перейменують на честь героїв 68-го батальйону ТрО

Коментар
26/02/2024 Понеділок
26.02.2024
24.02.2024
23.02.2024