Діти-науковці з Рівненщини вибороли 27 призових місць на Всеукраїнському конкурсі

02 Червня 2023, 09:06
Науково-дослідницька робота 719
Науково-дослідницька робота

Підбили підсумки III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

За результатами конкурсу, команда рівненських юних науковців, у складі 58 осіб, виборола 27 призових місць. Так, цьогоріч маємо три перших, чотири других і 20 третіх місць. Про це йдеться на сайті Рівненської ОДА.

Найкращими  на всеукраїнському рівні, а це перші місця, були визнані роботи:

  •  Анастасії Шалак із Дубенського ліцею №8. Тема: «Актинометричні дослідження енергії сонячної радіації», секція астрономії;
  • Юлії Романюк із Рівненського ліцею «Український». Тема: «Дослідження мікротвердості полімер-полімерних композитів на основі спряжених поліаміноарентів та полімерних матриць різного типу», секція хімії;
  • Лілії Яковишиної із Рівненського ліцею «Елітар». Тема: «Вплив рекреаційного навантаження на стан схилових екосистем урочища «Бармаківське», секція екології.

«У День захисту дітей такі неймовірні результати юних науковців вражають. Це ще раз підтверджує той факт, що в Україні народжуються таланти. Рівненщина дякує за ваші здобутки і напрацювання в науці. Спільними зусиллями ми нашу неньку підіймем і прославимо на весь світ», – сказав перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Окрім того, юні науковці були відзначені також у відділеннях інформаційних технологій, технічних науках, математики, фізики, економіки, літературознавства, мовознавства, історії, хімії та біології, філософії і суспільствознавства.

Нагадаємо, що цьогоріч на конкурс було подано 633 науково-дослідних проєкти від 578 учнів із 136 закладів освіти.

Найпопулярнішими відділеннями 2023 року стали: філософія та суспільствознавство – 82 роботи, історія – 74, хімія і біологія – 73, мовознавство – 69, екологія та аграрні науки - 43, технічні – 41 наукова праця.

Коментар
14/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024
11.07.2024