Діти українських героїв вирушили в екскурсію Закарпаттям

03 Червня 2023, 15:08
Діти українських героїв вирушили в екскурсію Закарпаттям 260
Діти українських героїв вирушили в екскурсію Закарпаттям

У Міжнародний день захисту дітей управління туризму та курортів Закарпатської ОДА разом з ГО «Щасливі діти» та благодійниками краю організували для дітей захисників України подорож туристичними локаціями Ужгородського району.

Про це повідомляє Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА.

Екскурсія розпочалася в екзотаріумі «Акваріум», де зібрана найбільша колекція екзотичних тварин в регіоні, також малечі провели майстер-клас з розмальовування футболок «Сам собі дизайнер».

«Діти наших захисників стали учасниками пізнавальної прогулянки найстарішим парком Ужгорода – Підзамковим, де могли позмагатися у доланні перешкод мотузкового парку, а також поїздили верхи на кониках. Подорож завершилася театралізованим квестом у Невицькому замку», – розповіла виконувачка обов’язків начальника управління туризму та курортів Закарпатської ОВА Олександра Горзов.

За словами Олександри Горзов, цим заходом військова адміністрація започатковує серію безкоштовних екскурсій для дітей захисників України для відновлення їх сил та знайомства з родзинками краю. Наступна подорож відбудеться 11 червня.

 

Коментар
28/09/2023 Четвер
28.09.2023
27.09.2023