Новий клас безпеки запрацював на Рівненщині

06 Червня 2023, 19:09
У класі безпеки. Світлина із сайту департаменту освіти і науки РОДА 522
У класі безпеки. Світлина із сайту департаменту освіти і науки РОДА

На базі Зорянського ліцею запрацював новий клас безпеки. На Рівненщині це вже 45-ий безпековий простір для дітей. 

Клас розділено на спеціальні зони: пожежна безпека, мінна безпека, цивільний захист та домедична допомога. Приміщення обладнано не лише наочними матеріалами, навчальними макетами небезпечних предметів, тематичними іграми, інформаційними плакатами, посібниками для освітян, а й справжнім бойовим одягом рятувальників та спорядженням, – йдеться у повідомленні на сайті департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

На першому уроці у класі безпеки дітей навчали порядку дій при виявленні підозрілого чи вибухонебезпечного предмета. А також розповіли, як надати домедичну допомогу травмованим у різних випадках.

«Обізнане підростаюче покоління – це майбутнє нашої країни! Поки лунають сирени та літають ворожі ракети по всій Україні, наші діти вчаться жити в умовах повсякденної небезпеки та стають все розумнішими та відповідальнішими за себе і своїх близьких. В сучасному світі вони не загубляться, а подібні класи безпеки лише допоможуть їм стати більш обізнаними», – підсумував перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

У матеріалі використано світлини із сайту департаменту освіти і науки Рівненської ОДА.

 

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
15.07.2024