На Костопільщині освітяни обговорили перехід на електронні журнали та формування профільних ліцеїв

09 Червня 2023, 14:40
Під час освітянської зустрічі. Світлина із сайту департаменту освіти і науки РОДА 289
Під час освітянської зустрічі. Світлина із сайту департаменту освіти і науки РОДА

Матеріально-технічне забезпечення НУШ у 5 класах, створення безпечних умов навчання та формування профільних ліцеїв обговорили  керівники закладів освіти Костопільської територіальної громади із начальницею відділу загальної середньої та дошкільної освіти департаменту освіти і науки Рівненської ОДА Любов'ю Кривчук.

Освітяни територіальної громади радилися щодо вирішення проблемних питань та подальший розвиток освітньої галузі. Також обговорили матеріально-технічне забезпечення закладів освіти, а саме комп’ютерами та засобами візуалізації та процес переходу на електронний документообіг, – повідомляють у департаменті освіти і науки Рівненської ОДА. 

На Костопільщині 642 учні п’ятих класів здобувають освіту відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти. 

Загалом мережа закладів загальної середньої освіти налічує 18 ЗЗСО у яких навчається 5824 учні. У більшості закладів створені безпечні умови для очної та змішаної форм навчання. У 11 закладах функціонують укриття 4 користуються захисними спорудами інших об’єктів, у 3 закладах укриття відсутні.

Актуальним у громаді є питання підвозу учнів до шкіл. Оскільки 2 шкільних автобуси громади вилучені на потреби ЗСУ, освітяни потребують 3 шкільних автобусів для стовідсоткового забезпечення підвозу, оскільки нині до шкіл їздять 65% школярів.

Загальна кількість учнів та дітей Костопільської міської територіальної громади, які потребують підвозу – 533.

Окремо обговорили ведення електронних журналів, що спростить діловодство, дозволить педагогічним працівникам зручно в будь-який час, з будь-якого місця заповнювати такий журнал та зберегти інформацію, водночас захистивши її від доступу сторонніх осіб.

 

Коментар
28/09/2023 Четвер
28.09.2023
27.09.2023