Космічним ентузіастам пропонують позмагатися у челенджі від NASA

04 Вересня 2023, 12:21
Космічні дослідження. Фото ілюстративне 444
Космічні дослідження. Фото ілюстративне

Стартувала реєстрація на NASA Space Apps Challenge  Dnipro – локальний етап найбільшого космічного хакатону. 

Він відбудеться 7-8 жовтня, – повідомили організатори.

NASA Space Apps Challenge – це  міжнародний хакатон, який щороку проходить під егідою NASA (Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США) у різних країнах. 

Тисячі ентузіастів зі всього світу об'єднуються в команди і протягом 48 годин вирішують практичні завдання. За роки існування участь у ньому взяли понад 220 тисяч людей з усього світу. 

NASA Space Apps Challenge Dnipro торік зібрав рекордні 38 проєктів, над якими працювювали 195 учасників. 

Організатором локального дніпровського етапу вже всьоме виступає громадська організація «Асоціація Ноосфера», заснована меценатом Максом Поляковим. 

Участь можуть взяти студенти, науковці, програмісти, аналітики, дизайнери, інженери і всі, кого цікавить космос і технології. 

Допомагати учасникам в розробці та оцінювати їхні проєкти будуть досвідчені експерти, серед яких – фахівці космічних компаній.

Хакатон відбуватиметься у онлайн-форматі, тож приєднатися можуть учасники з будь-якого куточка України. 

Участь безкоштовна. 

Щоб долучитися до нього, потрібно зареєструватися за посиланням, обрати локацію «Dnipro» і створити команду. Якщо у вас немає команди, ви можете приєднатися до вже існуючої або зібрати її у Telegram-чаті. Детальніше про захід можна дізнатися на сторінці події у Facebook.  

Довідково: 

«Асоціація Ноосфера» – це громадська організація, що популяризує науку та сучасні технології серед молоді та створює сприятливі умови для розвитку інноваційного бізнес-середовища в Україні. Щорічно Noosphere реалізує понад 40 ініціатив. Наші ініціативи об’єднують науковців, інноваторів, підприємців, експертів, ентузіастів різних галузей у пасіонарне ком’юніті, де кожен може втілити власні ідеї та інноваційні проєкти у життя.

Організація проводить локальний етап NASA Space Apps Challenge вже всьоме. Протягом 6 років учасники дніпровської локації підготували чимало успішних проєктів. 

Декілька команд, які перемогли на дніпровському локальному етапі, продовжили свій тріумфальний шлях на глобальному рівні. Наприклад, у 2017 році команда Spacer ввійшла до топ-10 у номінації People's Choice, а у 2020 році команда FireWay перемогла у номінації Best Use of Technology. Команда NEXT SPACE LAB увійшла до списку Global Finalists Honorable Mentions. Це 47 найкращих з 5300+ команд зі всього світу, які долучилися до челенджу 2022 року.

Макс Поляков (Max Polyakov, Поляков Максим Валерійович) – співзасновник ГО «Асоціація Ноосфера», засновник та власник інвестиційного фонду Noosphere Ventures, бізнесмен із досвідом у сфері космічних та IT технологій, інженерії. Меценат. Доктор економічних наук. Власник 10+ патентів. Послідовник ідей Володимира Вернадського, візіонер космічного майбутнього України.

 

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
15.07.2024