Херсонський державний університет та міжнародна компанія підписали домовилися про співпрацю

16 Вересня 2023, 23:04
Ректор ХДУ Олександр Співаковський та генеральний директор DataArt Євген Голанд. Фото: Олександр Співаковський/Facebook. 464
Ректор ХДУ Олександр Співаковський та генеральний директор DataArt Євген Голанд. Фото: Олександр Співаковський/Facebook.

Ректор ХДУ та генеральний директор компанії DataArt підписали Меморандум про співпрацю.

Про це повідомив ректор ХДУ Олександр Співаковський на своєму Фейсбук.

За його словами, сторони домовилися, що на базі DataArt українські здобувачі проходитимуть виробничі та переддипломні практики. І не тільки ІТ-спеціальностей. Залучатимуться студенти за напрямами, які потрібні компанії для створення, тестування та впровадження її продуктів. Сторони обмінюватимуться інформацією про нові завдання, розробки, дослідження у сфері інформаційних технологій. Проводитимуть спільні публічні заходи, продовжать співпрацю у сферах неформальної та інформальної освіти.

 

Довідково: 

Херсонський державний університет — найдавніший вищий навчальний заклад міста та області. 24 лютого 2022 року керівництво університету ухвалило рішення призупинити навчальний процес, оголосили канікули і присвятили цей час налагодженню комунікацій. Завдяки злагодженій співпраці працівників ХДУ ,вдалося врятувати архів університету і вивезти його на підконтрольну Україні територію.

Будівлі університету російські окупанти захопили 14 червня. На той момент частина працівників вже знаходилася в Івано-Франківську. Через окупацію ХДУ змінив юридичну адресу та став працювати на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника,  

Читайте також: Співробітник ХДУ Антон Коломієць отримав орден «За мужність» посмертно.

 

Коментар
28/09/2023 Четвер
28.09.2023
27.09.2023