Фінансування реформи Нової української школи повернуть

19 Вересня 2023, 16:28
У школі. Фото ілюстративне 711
У школі. Фото ілюстративне

Уряд виділив 473,3 мільйони гривень на фінансування реформи Нової української школи. 

Ці кошти підуть на закупівлю необхідного оснащення для навчання дітей та на підвищення кваліфікації вчителів, – повідомив міністр освіти і науки Оксен Лісовий

«У 2022 році діти, які розпочали навчатися за НУШ у 2018, перейшли до 5 класу. Тобто закінчили початкову школу, де мали одного вчителя, і перейшли до середньої, де з’явилося багато нових педагогів з різних предметів. На жаль, ці вчителі не встигли пройти необхідне підвищення кваліфікації, тож увесь минулий рік вони буквально витягували реформу на власному ентузіазмі», – зазначив Оксен Лісовий. 

Для того, щоб одна з найуспішніших трансформацій в українській освіті просувалася далі, відновили субвенцію. 

Кошти спрямують на: 

  • закупівлю засобів навчання для 5-6 класів НУШ;
  • закупівлю засобів навчання, мультимедійного обладнання, компʼютерного обладнання, меблів і навчальної та навчально-методичної літератури для пілотних класів;
  •  підвищення кваліфікації керівників, заступників керівників закладів освіти, у яких здійснюється освітній процес за стандартом НУШ та підготовку тренерів-педагогів. 

«Крім цього, закладаємо 1,5 млрд грн на субвенцію НУШ у бюджеті на 2024 рік. Проєкт бюджету вже ухвалив Уряд. Тепер чекаємо на голосування у Верховній Раді», – наголосив Лісовий.

Коментар
20/07/2024 П'ятниця
19.07.2024
18.07.2024