Запрацює нова ініціатива закладів вищої освіти – Альянс українських університетів

27 Вересня 2023, 11:48
Учасники та учасниці стратегічної сесії Альянсу. Фото: сайт НУВГП 678
Учасники та учасниці стратегічної сесії Альянсу. Фото: сайт НУВГП

В Україні запрацює нова ініціатива у галузі вищої освіти.

Йдеться про Альянс українських університетів, – повідомили у Національному університеті водного господарства та природокористування.

До складу альянсу увійшли Національний університет водного господарства та природокористування, Український католицький університет (м.Львів),  Київська школа економіки, Національний університет «Дніпровська Політехніка», Сумський державний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Стратегічна сесія Альянсу відбулася у серпні в Українському католицькому університеті. 

Від Національного університету водного господарства та природокористування участь у заході взяли ректор Віктор Мошинський, проректор Андрій Подлевський та начальник відділу зв'язків з громадськістю Віталій Прокопець.

Сесія відбувалась протягом двох днів.

«Були прийняті рішення щодо юридичної долі Альянсу, сформовані управлінські органи, робочі групи за напрямками, спланований перший рік роботи Альянсу, а також обговорені перші реальні проєкти», – повідомив начальник відділу зв'язків з громадськістю НУВГП Віталій Прокопець.

У планах діяльності Альянсу розвиток та переосмислення вищої освіти та науки в Україні, відбудова та розвиток країни, робота з громадами, суспільством, зокрема військовими, ветеранами, волонтерами. 

«Усі цілі об'єднуються в трикутник освіта-наука-служіння», – розповіли в університеті водного господарства та природокористування. 

Коментар
10/12/2023 Субота
09.12.2023
08.12.2023