У рівненському управлінні освіти провели обшуки

28 Вересня 2023, 09:32
Управління освіти. Фото із відкритих джерел 407
Управління освіти. Фото із відкритих джерел

В управлінні освіти Рівненської міської ради провели обшуки. 

Про це пише «Четверта влада» із посиланням на пресслужбу Рівненської обласної прокуратури.

У пресслужбі Національної поліції області уточнили, що обшук проводили в межах кримінального провадження, яке відкрили через скандальну закупівлю управлінням освіти макаронів до дитячих садочків.

Провадження відкрили ще 10 лютого 2023 року. Стаття – про привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (частина 4 статті 191 Кримінального кодексу України).

«За результатами [провадження] правоохоронці вилучили необхідну доказову базу. Наразі в межах вказаного кримінального провадження нікому підозри не повідомили. Слідчі дії тривають», – каже речниця Головного управління Нацполіції Рівненщини Марія Юстицька.

Щодо обшуків та деталей кримінального провадження журналістка «Четвертої влади» намагалася поговорити із керівником управління освіти Богданом Туровичем, але він відмовився говорити на цю тему:

«Я не хочу коментувати. Не ображайтеся. Я вам всі завжди коментарі даю для вашого видання – ніби ж нормально. Але без коментарів. Можете так і написати – що «відмовився надавати коментарі».

У січні 2023 року міське управління освіти уклало угоду про постачання 12 тисяч кілограмів макаронів до дитячих садочків з ТОВ «Волинський екологічний продукт». Ціна – 109 гривень за кілограм. Однак після скандалу про завищення ціни з товариством договір розірвали.

Коментар
10/12/2023 Субота
09.12.2023
08.12.2023