Дослідників історії Східної Європи запрошують на воркшоп у Кембриджському університеті

02 Жовтня 2023, 09:11
Книги. Дослідження. Фото ілюстративне 447
Книги. Дослідження. Фото ілюстративне

Дослідницький воркшоп з історії Східної Європи – East European History Workshop – Кембриджського університету (Велика Британія) оголошує прийом заявок від докторантів та докторанток (PhD студент_ок) для участі у воркшопі у 2023-2024 семестрі Святого Михайла (жовтень-грудень 2023).

Про це йдеться на ресурсі дослідницького центру. 

«Дослідницький воркшоп з історії Східної Європи – це дослідницька ініціатива докторантів Факультету історії та Факультету середньовічних та модерних мов та лінґвістики Кембриджського університету (Велика Британія), яка скерована на обговорення досліджень, які знаходять у процесі написання», – повідомляють організатори.

Воркшоп запрошує аплікантів та апліканток, які займаються соціальною, економічною, інтелектуальною, та культурною середньовічною, раннньомодерною та модерною компаративною історією Східної Європи. Пріоритет віддається дослідницьким пропозиціям, які фокусуються на ґлобальній історії Східної Східної Європи, в основі теоретичного каркасу яких лежить постколоніальна теорія.

Дедлайн – 4 жовтня 2023 року.

Заявки, а це коротка біографія та дослідницька пропозиція – не більше 300 слів, – просять надсилати на електронну адресу: [email protected]

Коментар
10/12/2023 Субота
09.12.2023
08.12.2023