Відбудеться онлайн-презентація курсу громадянської освіти «Демократія через дії»

02 Жовтня 2023, 17:42
Онлайн-презентація. Фото ілюстративне 378
Онлайн-презентація. Фото ілюстративне

Зацікавлених запрошують на онлайн-презентацію курсу громадянської освіти «Демократія через дії».

Розуміючи важливість розвитку громадянської освіти в Україні, IFES Україна запускає курс із громадянської освіти для вразливих категорій молоді, включаючи молодь з інвалідністю, – анонсують розробники. 

«Матеріали курсу базуються на світовій методології IFES з громадянської освіти «Посилення залученості через освіту для демократії» (Strengthening Engagement through Education for Democracy – SEED)», – йдеться у повідомленні. 

Курс охоплює такі теми як ідеології та політичні режими, права людини, державний устрій України, фізична та цифрова участь громадян на місцевому та національному рівнях, усвідомлена участь у виборах. Курс складається із освітнього серіалу, розміщеного на національній платформі «Дія.Освіта», офлайн-тренінгу та ряду активностей для випускників.

На презентації розробники розкажуть про методологію курсу, освітній серіал, регіональні тренінги, програму стажувань, а також інші можливості для випускників.

Серед учасників презентації:

  • Руслана Коренчук, проєктна менеджерка порталу Дія.Освіта.
  • Олександр Ткачинський, фахівець з громадянської освіти IFES Україна.
  • Ірина Виртосу, співзасновниця громадської організації «Боротьба за права».

Курс громадянської освіти «Демократія через дії» створений Міжнародною Фундацією виборчих систем (IFES) у партнерстві з ГО «Боротьба за права».

Долучитися до події можна тут

Коментар
10/12/2023 Субота
09.12.2023
08.12.2023