Академія української преси запустила онлайн-курс «Експрес-медіаграмотність для підлітків»

03 Жовтня 2023, 10:33
Навчання. Фото ілюстративне 261
Навчання. Фото ілюстративне

Академія української преси започаткувала онлайн-курс «Експрес-медіаграмотність для підлітків». 

Курс розрахований на школярів 13–17 років, – пише «Детектор медіа».

Про його специфіку розповів під час презентації менеджер медіаосвітніх програм АУП, співавтор курсу Максим Запорожченко.

«АУП працює над поширенням медіаграмотності серед різних категорій населення. Традиційно нашою аудиторією були освітяни, журналісти, медіаактивісти. Зараз ми хочемо розширити нашу аудиторію та залучити школярів», – зазначив він.

За словами Максима Запороженка, онлайн-курс має на меті навчити підлітків ключових навичок інфомедійної грамотності та цифрової безпеки. Він складається із семи коротких відеоуроків, у яких розкривають теми впливу споживання інформації на ухвалення рішень, різниці інформації і пропаганди, фейків, впливу соцмереж, лідерів думок, потенційних цифрових загроз. Після кожного уроку пропонується короткий проміжний тест і підсумковий тест після проходження курсу, який є безкоштовним.

«Експрес-формат не випадковий: ми намагалися простими словами передати підлітку достатньо складні, але необхідні на сьогодні знання. Проходження цього курсу – це перша сходинка в опануванні медіаграмотності та інформаційної безпеки. Сподіваємося, що це буде стимулювати школярів до наступних кроків з розвитку медіаграмотності та критичного мислення», – зазначив співавтор курсу.

Онлайн-курс «Експрес-медіаграмотність для підлітків» розмістили на новій платформі AUP+, на якій у подальшому з’являтимуться нові освітні продукти з медіаграмотності. 

Для проходження курсу необхідно зареєструватися на платформі.

Коментар
10/12/2023 Субота
09.12.2023
08.12.2023