Соціально-економічні наслідки війни обговорювали рівненські науковці під час міжнародної конференції у Польщі

28 Листопада 2023, 14:37
Під час конференції. Фото: МЕГУ 389
Під час конференції. Фото: МЕГУ

У Великопольській академії суспільно-економічних наук в Польщі відбулася міжнародна наукова конференція на тему «Соціально-економічні наслідки війни в Україні».

Про це повідомили  редакції «Район.Освіта» у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем'янчука.

Організаторами наукової події стали Великопольська академія суспільно-економічних наук, Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука в Рівному (Україна) та кафедра менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка» (Україна). 

Під час конференції. Фото: МЕГУ
Під час конференції. Фото: МЕГУ

«Тема конференції була надзвичайно важливою та актуальною, оскільки її метою була оцінка впливу війни в Україні на економічну, соціальну та політичну ситуацію в Польщі та світі», – наголосили в МЕГУ.

Частина презентацій учасників відбувалася дистанційно.

Презентація учасниці конференції. Фото: МЕГУ
Презентація учасниці конференції. Фото: МЕГУ

Із вітальним словом до учасників звернувся ректор МЕГУ Віталій Дем'янчук, а з презентацією на тему «Виклики міжнародної освіти для ЗВО під війни в Україні» виступила дослідниця Аліна Лавренюк.

Також до презентацій долучилися такі науковці як професор Олег Карий, завідувач кафедри організаційного менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» (Україна), професор Павор Кобіс з факультету менеджменту Ченстоховського технологічного університету (Швеція), а також професорка Наталія Морозова з Королівського інституту технологій KTH (Швеція).

Серед інших доповідачів та гостей були представники низки польських дослідницьких центрів, зокрема, Університету ім. Адама Міцкевича в Познані, Зеленогурського університету, Познанського економічного університету, Академії ім. Президента Станіслава Войцеховського в Каліші, Академії прикладних наук ім. Станіслава Сташиця.

До початку конференцї видали монографію авторства європейських учених із науковими доповідями про соціально-економічні наслідки війни в Україні.

 

Коментар
26/02/2024 Понеділок
26.02.2024
24.02.2024
23.02.2024