Студенти Волинського університету серед призерів Чемпіонату світу

30 Листопада 2023, 11:45
Студенти ВНУ. Фото: сайт університету 974
Студенти ВНУ. Фото: сайт університету

Студенти Волинського національного університету імені Лесі Українки досягають спортивних успіхів на всеукраїнському та світовому рівнях. 

Ректор Анатолій Цьось зустрівся з двома спортсменами, які вдало виступили на чемпіонаті України з К1 та чемпіонаті світу з ММА, – повідомили в університеті.

У чемпіонаті України із К1 (Київ) спортсмени університету брали участь завдяки сприянню федерації К1 й особисто головному тренерові, майстрові спорту України з рукопашного бою, чемпіонові світу з вільного бою серед поліцейських Петрові Пантіку.

Спортивні перемоги студентів ВНУ. Фото: Сайт університету
Спортивні перемоги студентів ВНУ. Фото: Сайт університету

Студент факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Антон Слободян виборов перше місце. 

Представник факультету педагогічної освіти та соціальної роботи Владислав Барванов виступив проти п’ятиразового чемпіона України і програв роздільним рішенням. Тренер обох спортсменів – Дмитро Валецький.

Спортивні перемоги студентів ВНУ. Фото: Сайт університету
Спортивні перемоги студентів ВНУ. Фото: Сайт університету

Також повернувся з Албанії студент факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Юрій Калінчик, де відбувався чемпіонат світу із ММА. На змаганнях він виборов бронзу в категорії 65,8 кілограмів. Тренер Юрія – Андрій Янчук.

Антон Слободян і Юрій Калінчик розповіли під час зустрічі із ректором ВНУ про свою участь у змаганнях, труднощі та процес підготовки, а також поділилися планами. 

В університеті пообіцяли підтримувати спортсменів та всіляко сприяти їхньому розвитку.

 

Коментар
26/02/2024 Понеділок
26.02.2024
24.02.2024
23.02.2024