Один із найкращих студентських гуртожитків – у Острозькій академії

11 Грудня 2023, 10:59
Під час вручення відзнак. Фото: Острозька академія 799
Під час вручення відзнак. Фото: Острозька академія

Гуртожиток № 1 «Академічний дім» Національного університету «Острозька академія» посів ІІ місце у ІІ етапі обласного огляду-конкурсу на кращий студентський гуртожиток, у якому створено найкращі житлово-побутові умови для проживання студентів у категорії «Гуртожиток університету».

«Конкурс проводиться щорічно відповідно до розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації «Про обласний огляд-конкурс на кращий студентський гуртожиток», – розповіли в університеті.

За результатами експертних оцінок робочої групи у складі представників обласного управління освіти студентський гуртожиток № 1 «Академічний дім» Острозької академії посів друге місце.

Грамота за перемогу. Фото: Острозька академія
Грамота за перемогу. Фото: Острозька академія

Грамоту й сертифікат вручили комендантці гуртожитку Ірині Церкевич. 

Крім цього, гуртожиток нагородили цінними подарунками.

За вагомий особистий внесок у створенні належних умов проживання студентських та учнівських гуртожитків, організації самопідготовки дозвілля студентської та учнівської молоді, формування здорового способу життя, роботу органів студентського та учнівського самоврядування нагороджено грамотами Департаменту освіти й науки Рівненської обласної державної адміністрації Наталію Мельничук та Ірину Церкевич.

Коментар
26/02/2024 Понеділок
26.02.2024
24.02.2024
23.02.2024