У Міністерстві освіти і науки пропонують розробити єдину систему дизайну для всіх профтехів

12 Лютого 2024, 15:15
У Міністерстві освіти і науки пропонують розробити єдину систему дизайну для всіх профтехів 1429
У Міністерстві освіти і науки пропонують розробити єдину систему дизайну для всіх профтехів

У Міносвіти планують розробити єдину айдентику для закладів професійно-технічної освіти, її розроблятиме дизайн-бюро «Spiilka».

Про це 12 лютого інформують на сайті установи.

«Дизайн – це важлива складова будь-якого продукту. Особливо освітнього й особливо для молоді. Айдентика і сайт – це перші точки контакту із закладом освіти, тож вони мають бути сучасними і привабливими. Цього року ми активно оновлюємо майстерні та обладнання профтехів, але для нас дуже важливо, щоб символи цих закладів освіти трансформувалися разом із ними. Більшість логотипів та сайтів, які ви зараз можете побачити, заклади освіти робили власноруч. Цього разу з нами працює команда професіоналів, щоб у результаті новий дизайн мотивував молодь на вибір профтехосвіти та допомагав закладу в його трансформації», – коментує заступник міністра освіти і науки Дмитро Завгородній.

Проєкт буде тривати з лютого до квітня та матиме три етапи:

  • презентацію дизайн-концепту;
  • розроблення UX- та UI-концепту та дизайну;
  • фінальну презентацію брендбуку.

Згодом його протестують на десяти закладах профтехосвіти та розповсюдять на решту закладів країни.

«Наше технічне завдання – зробити зручний інструмент, який дозволить профтехам всієї країни адаптувати нову айдентику і масштабувати її. Зробити це безболісно та зрозуміло. Але водночас надати цій айдентиці та системі особливого настрою — сучасної якісної освіти, технологічності, руху створення. Бо те, що існує зараз, це більше бажання показати на логотипі спеціалізацію профтеху, так ніби логотип – це перше та останнє, що побачать потенційні студенти. Ми хочемо відійти від цього і викручувати цю сміливість у кольорах і формах, але водночас ставитися з повагою до спадщини та знакових елементів», – сказав дизайн-директор «Spiilka» Володимир Смирнов.

Коментар
20/07/2024 П'ятниця
19.07.2024
18.07.2024