В Острозькій академії відкриють чотири нові освітньо-професійні програми

21 Лютого 2024, 16:55
В Острозькій академії відкриють чотири нові освітньо-професійні програми 581
В Острозькій академії відкриють чотири нові освітньо-професійні програми

У 2024 році в Національному університеті «Острозька академія» планують відкрити три освітньо-професійні програми бакалаврату та магістерського рівня вищої освіти.

Про це інформують на сайті Університету.

У виші планують запустити навчання за трьома освітньо-професійними програмами першого чи бакалаврського рівня вищої освіти: 

  • за освітньо-професійною програмою «Робототехніка та машинне навчання» за спеціальністю 174 Автоматизація,
  • за освітньою-професійною програмою «Штучний інтелект та аналітика  даних» компʼютерно-інтегровані технології та робототехніка, за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки 
  •  «Підприємництво та торгівля» за спеціальністю 076 Підприємництво та торгівля.

За освітньо-професійною програмою другого чи магістерського рівня вищої освіти планують набирати студентів на «Публічне управління та адміністрування» за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування.

«Позитивно відзначаємо відкриття нових освітніх програм, які співзвучні з вимогами часу. Адже вони розроблені з урахуванням вимог ринку праці, базуються на рекомендаціях роботодавців і враховують актуальні досягнення науки й техніки, що дозволяє здобувачам освіти отримувати якісні знання та навички. Окрім того, в університеті відбувається безперервний процес з удосконалення наявних освітніх програм і фокус на їх максимально практикорієнтованому характері», – коментує помічниця ректора з освітнього менеджменту, докторка філософії в галузі права, доцентка Марія Матвійчук.

Нагадаємо, нині в Університеті здійснюють підготовку за 62 освітніми програмами. З них 27 освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) та 24 освітньо-професійні програми другого (магістерського) рівнів вищої освіти, а також 10 освітніх програм третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

Коментар
19/04/2024 Четвер
18.04.2024