В Острозькій академії вручили грант імені Іллі Орлова

23 Лютого 2024, 18:46
В Острозькій академії вручили грант імені Іллі Орлова 940
В Острозькій академії вручили грант імені Іллі Орлова

В Національному університеті «Острозька академія» відбулося вручення гранту імені Іллі Орлова, кошти з якого покривають вартість семестрового навчання одному зі студентів економічного факультету.

Про це інформують на сайті Академії.

Батьки Іллі Орлова вручили грант студенту-другокурснику економічного факультету спеціальності «Комп’ютерні науки» Петру Бурчаку.

«Посаду студентського декана зазвичай посідають люди, які є лідерами, мають власну думку, ставлять цілі й досягають їх, користуються повагою серед однодумців, колег, друзів, одногрупників. Ілля Орлов був саме таким. Він знав, чого хоче, був людиною на своєму місці, досягав тих вершин і цілей, які ставив перед собою. Вважаю, що це є результатом виховання його батьків – пані Наталії і пана Володимира. На жаль, Ілля загинув внаслідок ДТП, але він завжди буде з нами. Завдяки гранту на навчання імені І. Орлова студенти мають можливість отримати освіту й розвивати свої навички в академічному та науковому середовищі. Дякуємо батькам Іллі за таку ініціативу!», – зазначив декан економічного факультету Олександр Новоселецький.

«Ілля був студентським деканом 2022-2023 років. І щоб його каденція продовжувалася, ми вирішили запровадити іменний грант. Ілля свого часу отримав грант імені Михайла Весельського й дуже цим пишався. Тому ми прагнемо, щоб студенти й надалі мали можливість отримувати гранти. Дякуємо Ігорю Пасічнику й Олександру Новоселецькому за допомогу в організації цього конкурсу», – прокоментував Володимир Орлов.

Зазначимо, що грант імені Іллі Орлова отримують студенти економічного факультету Академії які навчаються на контрактній формі. також мають високі досягнення в навчанні – 83 бали і вище. Беруть активну участь у громадському житті університету та роботі органів студентського самоврядування та мають активну громадянську позицію або займаються волонтерською діяльністю.

Вручення гранту імені Іллі Орлова,
Вручення гранту імені Іллі Орлова,

 

Коментар
19/04/2024 Четвер
18.04.2024