Четверта частина українських школярів навчаються дистанційно

27 Лютого 2024, 10:26
Дистанційне навчання 838
Дистанційне навчання

В Україні 24% дітей навчаються дистанційно. Найбільше таких учнів у східних та південних регіонах.

Статистику визначили за результатами пілотного дослідження добробуту дітей в Україні після двох років повномасштабного вторгнення «Індекс майбутнього», які презентовані в «Українському домі». Про це пише Укрінформ.

«В умовах війни дистанційне навчання залишається актуальним для значної частки дітей, і фактично кожен п'ятий учень в Україні в цьому році навчається дистанційно. Тут присутня суттєва регіональна диференціація, оскільки ми бачимо, що діти на Сході та Півдні набагато більше навчаються онлайн, аніж діти з інших регіонів», - сказав головний аналітик дослідження Владислав Шиманський.

Так, 24% дітей в Україні навчаються онлайн. Найбільше – у Запорізькій, Луганській, Херсонській та Харківській областях.

Він зазначив, що 55% батьків «дуже добре чи добре» оцінюють умови для онлайн навчання. Батьки дітей зі Сходу (22%) частіше вказували на погані умови, ніж батьки з інших макрорегіонів (14%). Також у дослідженні визначили, що рівень знань математики системно нижчий за рівень знання української та англійської мови по всій Україні.

Довідково: дослідження розроблено за ініціативи Фундації Олени Зеленської та Київської школи економіки і за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF) в Україні. Дані для дослідження збиралися з п’яти різних джерел: державних джерел, відкритих джерел, кількісного опитування дітей, інтерв’ю з експертами та людьми, які виховувалися в системі інституційного догляду.

Онлайн-опитування проводилося серед репрезентативної вибірки населення України віком 10–17 років. Було проведено 1313 інтерв'ю по всій Україні (окрім тимчасово окупованих територій України до та після 24 лютого 2022 року).

Коментар
19/04/2024 Четвер
18.04.2024