З виставою та дослідами: у Волинському національному університеті – День відкритих дверей

02 Березня 2024, 16:00
У Волинському національному університеті – День відкритих дверей 1008
У Волинському національному університеті – День відкритих дверей

Волинський національний університет імені Лесі Українки відкрив свої двері для абітурієнтів та їх батьків. 

На подію 2 березня завітали сотні охочих познайомитись з вишем особисто. Про це повідомила кореспондентка Район.Освіта.

У навчальному корпусі H та бібліотеці університету відбулось декілька заходів для зацікавлення вступників та конференція з представниками ректорату. 

Кожен факультет мав свій стенд, де можна було поспілкуватись як з викладачами, так і зі студентами. Окрім друкованих листівок з інформацією про факультет та умови вступу, гостям пропонували роздивитись цікавинки з життя університету вживу. 

Наприклад, факультет біології та лісового господарства пропонував познайомитись зі своїми вихованцями – комашками та равликом, медичний факультет дав змогу усім охочим перевірити тиск та пульс, а на стенді факультету хімії та екології можна було на власні очі побачити деякі хімічні реакції. 

Перед початком офіційної частини студенти кафедри хореографії презентували музичну виставу за мотивами творів Лесі Українки, приурочену річниці дня народження патронеси навчального закладу. У основній частині конференції відбувся виступ ректора університету Анатолія Цьося.

«Колись, коли я був вступником, я обрав наш університет, тоді ще Луцький державний педагогічний інститут. І не пошкодував», – поділився ректор особистим досвідом. 

Також він наголосив, що в університеті діє можливість отримання дуального диплома і високо розвинена співпраця з іноземними навчальними закладами, є можливість навчатись за обміном за кордоном за програмою Erasmus+. 

Великий блок у конференції присвятили наданню абітурієнтам усієї можливої інформації про вступ. Весь час на першому поверсі працював стенд з представниками вступної комісії, яким можна було поставити питання особисто чи взяти брошюру. 

Після офіційних заходів та знайомства з факультетами для абітурієнтів та їх батьків організували безкоштовну екскурсію містом та Луцьким замком. 

 

Олександра ГУБА

Коментар
19/04/2024 Четвер
18.04.2024