Викладачі рівненського університету стажуються у Словаччині

04 Березня 2024, 09:21
Викладачі та викладачки під час стажування. Фото: НУВГП 403
Викладачі та викладачки під час стажування. Фото: НУВГП

Команда викладачів Національного університету водного господарства та природокористування стажується у Словацькому аграрному університеті в Нітрі.

Навчальний візит є частиною Міжнародного українсько-вірменського проєкту зі створення магістерських програм з аквакультури та рибальства ERASMUS+ AFISHE «Розвиток освіти в галузі аквакультури та рибальства у Вірменії та Україні: від освіти до екології», – повідомляють у НУВГП.

«Передумовами проєкту стало вдосконалення спроможності та сталості освітньої  і дослідницької роботи в галузі аквакультури та рибальства, що потребує підбору викладацького персоналу з відповідними здібностями та знаннями», – діляться в рівненському виші.

Викладачі, які візьмуться за підготовку нових освітніх програм і модульних навчальних матеріалів, викладатимуть розроблені ними курси для студентів спеціальності «Водні біоресурси» НУВГП. 

Для цього університети-учасники проєкту обмінюються досвідом організації освітнього процесу,  практичними та науковими напрацюваннями.

Програма тренінгів у Словацькому аграрному університеті сфокусована  на інтерактивних методах навчання та студенто-орієнтованих методах. 

Учасники та учансиці стажування працюють у складі робочих груп за окремими напрямками рибництва, зокрема, ставового рибництва та рибальства природних водойм, технічного оснащення об’єктів аквакультури, а також методології наукових досліджень.

Коментар
19/04/2024 Четвер
18.04.2024