В Острозі на Рівненщині чеські лектори завершили викладання навчального курсу про соціальне благополуччя

04 Березня 2024, 12:32
Острозька академія. Фото: сайт університету 382
Острозька академія. Фото: сайт університету

У Національному університеті «Острозька академія» чеські лектори завершили викладання навчального курсу «Резилієнс в освіті: українсько-словацько-польсько-чеський досвід».

Курс про соціальне благополуччя викладався у межах грантового проєкту Вишеградського фонду «Резилієнтний підхід у підготовці майбутніх вчителів в Україні та країнах Вишеградської четвірки», – інформує сайту університету.

Спікеркою була магістерка Барбора Квапілова, викладачка кафедри психології і патопсихології Палацького Університету Оломоуц (Чехія). 

Лекторка презентувала теми про резилієнс і чинники, які допомагають подолати стрес, практики майндфулнес, благополуччя тощо.

Враженнями від участі в курсі поділилися студентки 2-го курсу спеціальності «Початкова освіта» Каріна Ятлук, Віолетта Войтюк і Марина Король.

«Лекції про резилієнс в освіті – це актуальна сфера, де можна розвивати свої навички і вміння. Я дізналася багато нового, що буде корисним для мене як майбутньої вчительки. Вдячна лекторці, які цікаво розповідають про резилієнс. Відчувається тепла атмосфера, у якій мені комфортно розвиватися», – зазначила Каріна Ятлук.

 Віолетта Войтюк додала.

«Лекції були змістовними й продуктивними. Кожен мав можливість отримати список практичних вправ, які можна використати в майбутньому».

Резилієнс у школі – важливий аспект дитячого розвитку. 

«Завдяки цим парам ми як вчителі зможемо виховати дітей сильними і впевненими в собі, навчити їх боротися із труднощами, швидко адаптуватися до змін. Це надзвичайно важливо для успішного майбутнього наших дітей. Дуже дякую за цікавий і пізнавальний курс!», – підсумувала Марина Король.

Коментар
19/04/2024 Четвер
18.04.2024