Студія онлайн-освіти «EdEra» запрошує на безкоштовний онлайн-курс «Мовити. Мотиви»

29 Березня 2024, 18:50
Студія онлайн-освіти «EdEra» запрошує на безкоштовний онлайн-курс «Мовити. Мотиви» 827
Студія онлайн-освіти «EdEra» запрошує на безкоштовний онлайн-курс «Мовити. Мотиви»

Курс «Мовити. Мотиви» – це продовження курсу «МовиТи» призначений для вивчення української мови, курс рекомендований мовним омбудсменом та має понад 20 тисяч слухачів.

Про це інформує Район.Освіта.

«Для когось мова – інструмент, для когось – зброя, хтось говорить українською з дитинства, а хтось тільки задумується про перехід. Одні з нас наважилися на цей крок після Революції гідності, інші – після народження дитини. Онлайн-курс «Мовити.Мотиви» виплеканий любов’ю до різноманіття нашої мови, її суржику, діалектизмів, говірок, жартів, добірної лайки та універсальності. Він пропонує не просто почати говорити українською, а відшукати свою мотивацію до цього та стати носієм й амбасадором мови», – говорять у студії онлайн-освіти EdEra.

Курс містить 4 модулі, а це 19 коротких відео. За допомогою яких учасники зможуть:

  • пришвидшити свій перехід на українську без страхів та насилля над собою;

  • дізнатися, що таке репресовані слова;

  • зрозуміти, що таке калька;

  • розібратися у наголошуванні;

  • закріпити свої знання за допомогою мовної вікторини, яка є в боті Rakuten Viber.

Також у курсі є інтерв’ю про кіно, дубляж, літературу, гумор та лайку з Іреною Карпою, Антоніною Хижняк, Романом Міщеряковим.

 Власними мотивами говорити українською поділилися відомі українці: бізнесмен і співзасновник monobank Олег Гороховський, письменник Сергій Жадан, стендап-комік та волонтер Василь Байдак, ведуча Марічка Падалко, акторка Римма Зюбіна, поетка Дарʼя Лісіч.

«Переходити з російської на українську важко. Якщо про це думати, а не просто взяти і почати це робити. Моя порада — оточити себе контентом українською мовою: книги, фільми, ігри, музика, інструкція до пульта керування і — найголовніше — спілкування. Забийте дюбель на тих, хто виправляє ваші помилки і каже, що правильно брати участь, а не приймати участь. Немає значення: «берете» чи «приймаєте» ви участь в популяризації української. Головне — робіть це і кайфуйте!» — каже стендап-комік Василь Байдак.

Експертами та спікерами курсу стали Артур Пройдаков, переможець премії Global Teacher Prize Ukraine 2021, Анастасія Бречко, засновниця школи української мови «невгаМОВНО», Катерина Близнюк, кандидатка філологічних наук, старша викладачка Києво-Могилянської академії.

Зареєструватися на курс можна тут. 

 

Коментар
19/04/2024 Четвер
18.04.2024