П'ять студенток Національного університету водного господарства та природокористування отримали іменні стипендії

03 Квітня 2024, 12:54
П'ять студенток Національного університету водного господарства та природокористування отримали іменні стипендії 560
П'ять студенток Національного університету водного господарства та природокористування отримали іменні стипендії

Згідно із наказом Міністерства освіти і науки України академічні стипендії Президента України в ІІ семестрі 2023-2024 навчальному році здобули три студентки Національного університету водного господарства та природокористування, що в Рівному, ще дві студентки отримали іменну стипендію та стипендію Кабінету Міністрів України.

Про це повідомили на сайті Університету.

Стипендії Президента України здобули четвертокурсниця спеціальності «Право» навчально-наукового інституту права Богдана Киричук,  магістерка першого  року навчання спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» навчально-наукового інституту економіки та  менеджменту Марія Бурченя та магістерка першого року навчання спеціальності «Облік і оподаткування» навчально-наукового інституту економіки та  менеджменту Діана Попчук.

 Іменну академічну стипендію імені Михайла Грушевського призначили магістерці першого року навчання спеціальності «Облік і оподаткування» навчально-наукового інституту економіки та  менеджменту Ірині  Власюк.

Зазначимо, що стипендію призначають студентам – відмінникам, а також тим студентам, які найбільш відзначились в навчальній та науковій роботі, починаючи з другого курсу.  

Стипендію Кабінету Міністрів України призначили четвертокурсниці спеціальності «Професійна освіта»  навчально-наукового інституту кібернетики, інформаційних технологій та інженерії Кароліні Каграманян.

Таку виплату призначають студентам, які займають найвищі рейтингові показники та мають право на призначення академічних стипендій за особливі успіхи в навчанні. 

Коментар
19/04/2024 Четвер
18.04.2024