У яких країнах українські школярі зможуть скласти національний мультипредметний тест 2024

03 Квітня 2024, 17:40
У яких країнах українські школярі зможуть скласти національний мультипредметний тест 2024 1014
У яких країнах українські школярі зможуть скласти національний мультипредметний тест 2024

Національний мультипредметний тест 2024 українські школярі зможуть скласти й за кордоном, зокрема, для цього у 57 містах 32 країн створили тимчасові екзаменаційні центри.

Про це повідомили на сайті Міністерства освіти і науки України.

Тестування проводитимуть у спеціально обладнаних центрах, де з учасниками будуть працювати українськомовні педагоги, підготовлені у Центрі оцінювання якості освіти.

Зокрема, основна сесія іспиту за кордоном відбудеться в таких країнах: Австрія, Азербайджан, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Грузія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Канада, Латвія, Литва, Люксембург, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, США, Туреччина, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія, Швейцарія, Швеція.

«Кількість місць для участі в тестуванні за кордоном є обмеженою. Якщо всі місця в конкретному місті чи країні будуть зайняті, ця локація більше не буде доступною для вибору. Якщо ж ви вже обрали місце проведення, але знайшли більш зручну локацію, до 15 квітня 2024 року у вас є можливість оновити ваш вибір у персональному кабінеті», – повідомили на сайті.

Коментар
19/04/2024 Четвер
18.04.2024