Усунути недоліки в реєстраційних документах на мультитест можна до 15 квітня

12 Квітня 2024, 13:00
Усунути недоліки в реєстраційних документах на мультитест можна до 15 квітня 1364
Усунути недоліки в реєстраційних документах на мультитест можна до 15 квітня

Завершився основний період реєстрації на участь у мультипредменому тесті 2024, втім учні, які надіслали дані на обробку до регіонального центру та отримали повідомлення про потребу виправити недоліки, можуть зробити це впродовж чотирьох днів й надіслати документи повторно.

 Основний період реєстрації для участі в національному мультипредметному тесті завершився 11 квітня. До 15 квітня учасники мають можливість виправити недоліки у документах й надіслати їх знову. Про це інформують на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

«Якщо замість сповіщення про успішну реєстрацію і можливість сформувати сертифікат буде отримано повідомлення про потребу виправити недоліки, необхідно якнайшвидше це зробити. Перелік недоліків буде зазначено в самому повідомленні (надання недостовірної інформації, ненадання копій документів або надання копій документів, які не відповідають вимогам законодавства, неможливість створення особливих (спеціальних) умов для проходження НМТ, зазначених у медичному висновку). Наголошуємо на тому, що виправити й повторно надіслати всі документи й інформацію на перевірку до регіонального центру оцінювання якості освіти можна до 15 квітня включно. Тож не зволікайте!», – повідомили на сайті.

Якщо ж абітурієнт не усуне недоліків, на які за результатами перевірки документів, вказали у регіональному центрі оцінювання якості освіти, вступнику чи вступниці відмовлять у реєстрації на участь у тестуванні.

«Так само до 15 квітня в персональному кабінеті вступник / вступниця матиме змогу змінити навчальний предмет додаткового блоку, з якого він / вона бажає пройти тестування, чи населений пункт в Україні або за кордоном, де перебуватиме в дні проведення НМТ, чи вказати на потребу в проходженні НМТ під час додаткової сесії», – пишуть на сайті.

Зазначимо, що додатковий період реєстрації на національний мультипредметний тест триватиме з 10 до 15 травня.

Коментар
13/07/2024 П'ятниця
12.07.2024
11.07.2024