У Японії запрацював український освітній хаб

07 Травня 2024, 13:28
У Японії запрацював український освітній хаб 191
У Японії запрацював український освітній хаб

У Японії відкрили двадцять третій освітній український осередок. Мережа освітніх українських хабів працює закордоном з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Ініціативу реалізують за підтримки Міністерства освіти і науки України,  Українського інституту розвитку освіти та Асоціації інноваційної та цифрової освіти. На базі українського освітнього хабу в Японії проходитимуть тренінги, майстер-класи, вебінари та інші корисні заходи для понад 2 000 українців, які вимушено переїхали до Японії після початку війни.

Про це повідомили на сайті Міносвіти.

«Наше стратегічне завдання — зберегти людський капітал нашої держави. Тому Міністерство освіти і науки України ініціювало створення мережі українських освітніх хабів, місія якої підтримувати українців, які виїхали за кордон, зберігати їхні звʼязки з рідною країною та допомагати адаптуватися на новому місці. Завдяки роботі хабів українські діти мають можливість надолужувати освітні втрати й продовжувати здобувати освіту за українською державною програмою в школах-партнерах. На базі хабів жінки мають змогу опанувати компетентності, які потрібні на ринку праці, щоб фінансово забезпечувати себе та своїх дітей», – сказав заступник міністра освіти і науки України Андрій Сташків.

Зазначимо, що Український освітній хаб у Японії створили в партнерстві з українською громадською організацією в Японії – Асоціацією японсько-української дружби НПО «Краяни».

«Ми щиро вітаємо ініціативу відкриття українського освітнього хабу в Японії. Сьогодні як ніколи є важливою підтримка і розвиток освітніх програм – не лише для української громади Японії, але також для евакуйованих українців, які змушені були покинути свої домівки внаслідок російської агресії. Посольство України в Японії бажає проєкту успішного старту і готове надавати всебічну підтримку задля майбутнього наших дітей», – зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Японії Сергій Корсунський.

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
15.07.2024