Белградський університет співпрацюватиме із Київським університетом імені Тараса Шевченка

15 Травня 2024, 20:13
Белградський університет співпрацюватиме із Київським університетом імені Тараса Шевченка 428
Белградський університет співпрацюватиме із Київським університетом імені Тараса Шевченка

Представники Київського національного університету імені Тараса Шевченка та представники Белградського університету підписали угоду про дослідження, культурну співпрацю та освіту.

Про це повідомили у телеграм-каналі Олени Зеленської.

«Під час візиту до Сербії рада бути присутньою при «народженні» нового співробітництва між нашими університетами – укладенні угоди про дослідження, освіту та культурну співпрацю, яку підписали проректорка Київського національного університету Ксенія Смирнова та ректор Белградського університету Владан Джокич», – інформують на каналі.

Нині сербську мову та літературу, як окрему спеціалізацію вивчають 14 студентів-сербістів КНУ на різних курсах. Також у Белградському університеті є сектор українністики.

 «Цьогоріч виповнюється 30 років із дня встановлення дипломатичних відносин між Україною та Сербією. А відносини ці – багатогранні. Так, наступного року буде вже інша 30-та річниця – співпраці двох провідних ЗВО наших країн: Белградського університету та КНУ ім. Тараса Шевченка», – повідомили на каналі.

Також між закладами вищої освіти є домовленість про створення науково-освітніх центрів: сербського в Україні та українського в Сербії. Щоб вивчати не лише мови, а й те важливе, без чого їх не зрозуміти, – історію, філософію, культуру.

Коментар
20/07/2024 П'ятниця
19.07.2024
18.07.2024