У Міносвіти запрошують школярів на Всеукраїнський онлайн-урок із кібергігієни

16 Травня 2024, 18:25
У Міносвіти запрошують школярів на Всеукраїнський онлайн-урок із кібергігієни 1411
У Міносвіти запрошують школярів на Всеукраїнський онлайн-урок із кібергігієни

За ініціативи CRDF Global в Україні та за підтримки Державного департаменту Сполучених Штатів Америки відбудеться всеукраїнський онлайн-урок із кібергігієни для учнів 8–11 класів.

Урок відбудеться 21 травня о 16:00. Про це інформують на сайті Міносвіти.

«МОН разом зі Всеукраїнською школою онлайн та громадською організацією «Освіторія» долучилися до ініціативи з метою підвищити обізнаність молоді про правила безпечної поведінки в інтернеті. Онлайн-урок транслюватимуть на ютуб-каналі Всеукраїнської школи онлайн», – повідомили на сайті.

У межах уроку кіберексперт Єгор Аушев розповість як створювати надійні паролі, розпізнавати шкідливі покликання та підʼєднуватися до Wi-Fi безпечно.

Матеріали заняття:

  • інформативний відеоурок;
  • освітні матеріали та завдання з кібергігієни;
  • нотатка із правилами, доступна для друку або зберігання в шкільних чатах.

«Безпека – базова потреба кожної людини. Ми дбаємо про нашу фізичну безпеку та намагаємося піклуватися про ментальне здоров’я в умовах війни. Водночас у світі технологій нам варто не забувати і про цифрову безпеку. Особливо, коли йдеться про дітей. Обмежити доступ дітей до соціальних мереж та інтернету загалом практично неможливо і не варто, якщо навчити їх базових правил особистої кібергігієни», – зазначив заступник міністра освіти і науки Андрій Сташків.

Трансляція буде доступною за покликанням.

Коментар
21/06/2024 П'ятниця
21.06.2024
20.06.2024