Студентка Острозької академії стала призеркою конкурсу академічної доброчесності

20 Травня 2024, 16:40
Студентка Острозької академії стала призеркою конкурсу академічної доброчесності 285
Студентка Острозької академії стала призеркою конкурсу академічної доброчесності

Студентка першого курсу бакалаврату, спеціальності «Українська мова та література» Острозької Академії Оксана Куц отримала диплом ІІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському конкурсі есе «Доброчесність у навчанні: дотримуватись / не можна / порушувати».

Імена переможців оголосили 17 травня під час VІІ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Академічна культура дослідника в освітньому просторі: європейський та національний досвід», присвяченої 100-річчю Сумського державного педагогічного університету імені.  Про це повідомили на сайті Університету.

«Конкурс есеїв дав мені змогу висловити власні думки щодо проблеми академійної доброчесности в сучасній освіті та науці. Це маленька можливість донести та показати українському суспільству реальну проблему, яка існує досить довго. І, звісно ж, запропонувати шляхи їх вирішення. На жаль, не всі розуміють наслідки порушень доброчесности. Мій есей – це своєрідний заклик до всіх освітян і наукових працівників. Вірю, що з часом порушень ставатиме все менше, а доброчесних наукових досліджень більшатиме!», – прокоментувала Оксана Куц.

Коментар
21/06/2024 П'ятниця
21.06.2024
20.06.2024