В Україні завершився додатковий період реєстрації на НМТ також збіг термін повторного надсилання документів

20 Травня 2024, 17:45
В Україні завершився додатковий період реєстрації на НМТ також збіг термін повторного надсилання документів 241
В Україні завершився додатковий період реєстрації на НМТ також збіг термін повторного надсилання документів

В Україні завершився додатковий період реєстрації для участі в національному мультипредметному тесті, також збіг термін, в межах якого учасник іспиту могли виправити помилки й повторно надіслати копії документів.

Період реєстрації завершився 15 травня, до 19 травня учасники мали можливість виправити помилки й повторно надіслати копії документів на перевірку до регіонального центру. Про це повідомили на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

У додатковий період реєстрації понад 36 тисяч осіб скористалися сервісом на сайті Центру.

 Понад 29 тисяч із них надіслали внесену в реєстраційну форму інформацію та копії документів на обробку до регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Нині 16 407 осіб уже отримали повідомлення про успішну реєстрацію для участі в додатковій сесії та можливість сформувати сертифікат НМТ 2024 року.

«За результатами оброблення реєстраційних документів понад 5 тисяч вступників та вступниць отримали від регіональних центрів оцінювання якості освіти в персональних кабінетах повідомлення про потребу в доопрацюванні наданої ними інформації та/або копій документів і не усунули недоліків», – повідомили на сайті.

Коментар
21/06/2024 П'ятниця
21.06.2024
20.06.2024