На Волині нагородили переможців обласного туру «Учитель року-2024»

21 Травня 2024, 17:46
На Волині нагородили переможців обласного туру «Учитель року-2024» 707
На Волині нагородили переможців обласного туру «Учитель року-2024»

У Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відзначили переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024».

Про це інформують на сайті Волинської обласної ради.

Цього року участь у випробуванні взяли 38 педагогів, які змагались у чотирьох номінаціях. 

У номінації «Образотворче мистецтво» перемогу здобула асистентка Пнівненськиого ліцею Камінь-Каширської міської ради Наталія Ярошик.

У номінації «Фізика» найкращим став учитель Видричівського ліцею Камінь-Каширської міської ради Микола Бігун.

 У номінації «Українська мова та література» перемогла вчителька української мови, літератури та зарубіжної літератури Луцького ліцею № 9 Наталія Козеровська.

У номінації «Географія» перемогла педагогиня Луцького ліцею № 2 Оксана Котлярчук. 

Зазначимо, що саме ці четверо освітян продовжать змагання за звання найкращого та візьмуть участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2024».

«Цьогорічний конкурс засвідчив високий рівень професійної майстерності та глибоке знання вчителями предметів. Конкурсанти продемонстрували відмінне володіння як традиційними, так й інноваційними педагогічними технологіями, програмовим матеріалом та комунікативними навичками. Тож зичу, аби це змагання стало для кожного із учасників, лауреатів та переможців додатковим поштовхом для досягнення нових висот і визнань», – висловив побажання Петро Олешко, директор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Коментар
21/06/2024 П'ятниця
21.06.2024
20.06.2024