Рятувальники, ЮНІСЕФ та Укрзалізниця вчать підлітків безпечної поведінки під час літніх канікул

22 Травня 2024, 14:45
Рятувальники, ЮНІСЕФ та Укрзалізниця вчать підлітків безпечної поведінки під час літніх канікул 1383
Рятувальники, ЮНІСЕФ та Укрзалізниця вчать підлітків безпечної поведінки під час літніх канікул

Щоб уберегти дітей, підлітків і молодь від небезпек під час війни, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Укрзалізницею розпочали інформаційну кампанію «Літні пригоди без шкоди».

Про це інформують на сайті Державної служби України із надзвичайних ситуацій.

«Діти пізнають світ і дорослішають, отримуючи новий досвід та враження. Проте інколи це пов’язано з ризикованою поведінкою. До того ж підлітки часто обирають для дозвілля місця, де можуть приховуватися різноманітні загрози: водойми, ліси чи покинуті будівлі. Упродовж літа ЮНІСЕФ спільно з ДСНС навчатиме дітей і підлітків, як правильно поводитися, щоб канікули були безпечними», — наголосив Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мунір Мамедзаде.

Зазначимо, що Згідно зі статистикою служби надзвичайних ситуацій, упродовж 2023 року в Україні виникло 67 934 пожежі, внаслідок яких загинули 1472 людини, зокрема 40 дітей. 

Ще 1551 людина отримала травми, у тому числі 145 дітей. На водоймах України минулого року загинули 1039 людей, з них 94 дитини. Надзвичайники врятували 362 людини, у тому числі 86 дітей. 

Варто зазначити, що моніторингова місія ООН з прав людини в Україні підтвердила, що 100 дітей постраждали та 26 загинули через міни та інші вибухонебезпечні предмети в період із 24 лютого 2022 року по 30 квітня 2024 року. 

Інформаційна кампанія  «Літні пригоди без шкоди» розрахована на підлітків та молодь. Вона охоплює чотири теми: безпека на воді, поводження з вогнем, вибухонебезпечними предметами та поведінка на залізниці.

«На жаль, навіть зараз, під час війни, діти, порушуючи правила поведінки на залізниці, продовжують травмуватися та гинути. Звісно, ми не можемо огородити тисячі кілометрів колій, щоб туди не могли потрапити сторонні, але ми точно маємо докласти максимум зусиль, щоб донести до підлітків просту інформацію: залізниця — це небезпечно і гарне селфі на вагоні не вартує життя», — зазначила директорка зі стратегічних комунікацій АТ «Укрзалізниця» Сабіна Абляєва. 

Переглянути всі матеріали можна на сторінці кампанії.

Ознайомитися із корисними матеріалами для розвитку та гри можна тут.

Коментар
21/06/2024 П'ятниця
21.06.2024
20.06.2024