У Міносвіти оголосили добір тренерів, які навчатимуть педагогів курсу «Захист України»

23 Травня 2024, 15:45
У Міносвіти оголосили добір тренерів, які навчатимуть вчителів курсу «Захист України» 221
У Міносвіти оголосили добір тренерів, які навчатимуть вчителів курсу «Захист України»

У Міністерстві освіти і науки України оголосили про добір тренерів, які навчатимуть вчителів для викладання оновленого курсу «Захист України» у 10–11 класах.

Навчання тренерів триватиме в Києві з 10 до 14 червня. Реєстрація триває до 4 червня. Організатори оплачують проживання, трансфер і харчування. Про це повідомили на сайті Міністерства.

Стати тренерами можуть:

  • вчителі предмета «Захист України» або суміжних дисциплін;
  • інструктори центрів цивільного захисту;
  • демобілізовані захисники і захисниці України; 
  • фахівці, які активно працюють з молоддю.

Програма підготовки включає три теми: інтерактивні методи викладання, основи національної безпеки, військове управління, протидія інформаційним загрозам.

«Навчання тренерів необхідно для комплексного оновлення дисципліни «Захист України», що передбачає нову навчальну програму та підходи до викладання. Наша мета – сформувати в молодого покоління активну громадянськість, оборонну свідомість, практичні навички у сфері безпеки, стійкість у надзвичайних ситуаціях», – повідомили на сайті.

Зазначимо, що для оновлення дисципліни «Захисту України» у 2023 році уряд виділив півтора мільярда гривень. Зокрема, для підвищення кваліфікації вчителів цього предмета та закупівлю засобів навчання й  комп’ютерного обладнання для навчальних кабінетів.

Коментар
21/06/2024 П'ятниця
21.06.2024
20.06.2024