Щорічна відпустка освітян: які зміни відбулися в обрахунках тривалості відпочинку

27 Травня 2024, 13:36
Щорічна відпустка освітян: які зміни відбулися в обрахунках тривалості відпочинку 151
Щорічна відпустка освітян: які зміни відбулися в обрахунках тривалості відпочинку

У період оформлення щорічних літніх відпусток для освітян, аби уникнути порушення прав  важливо, щоб педагогічні та інші працівники закладів освіти, а також керівники закладів враховували зміни у законодавстві щодо надання відпусток, які відбулися у 2023 році.

Про це повідомили на сайті Освітнього омбудсмена.

Зокрема, йдеться про те, що тривалість відпусток тепер регламентується не лише законами та нормативно-правовими актами, а й трудовим чи колективним договором. Відповідні зміни внесли до частини першої статті п'ять Закону України про відпустки та статті 76 Кодексу законів про працю.

Також внесли зміни до статті 26 Закону про відпустки. 

Змінилася максимально можлива кількість календарних днів на рік відпустки без збереження заробітної плати за сімейними обставинами та з інших причин. Відповідно до цих змін, така відпустка надається на термін, обумовлений угодою між працівником та власником або уповноваженим ним органом, але не більше 30 календарних днів на рік.

Під час збройної агресії, надзвичайних ситуацій та з інших причин роботодавець на прохання працівника роботодавець може надавати відпустку без збереження заробітної плати без обмеження строку, визначеного частиною першою статті 26 Закону України «Про відпустки». Тривалість такої відпустки визначається угодою сторін, ця норма не зазнала змін.

Зазначимо, що важливою зміною є наступне: перебування у відпустці без збереження заробітку, яку надали за згодою сторін, тепер не враховуватимуть до стажу роботи, що дає право на щорічний основний відпочинок.

 

«Відпустка без збереження заробітної плати без обмеження строку, яка надається на час загрози поширення епідемії, пандемії, необхідності самоізоляції працівника у випадках, встановлених законодавством, та/або у разі виникнення загрози збройної агресії проти України, надзвичайної ситуації техногенного, природного чи іншого характеру – не зараховується до стажу роботи, що дає право на щорічну основну відпустку, передбаченого пунктом 4 частини 1 статті 9 цього Закону. Зазначені зміни внесені також до статті 84  Кодексу законів про працю», – пишуть на сайті.

Згідно зі змінами, невикористані дні щорічної відпустки в умовах воєнного стану, за рішення роботодавця, можуть надавати без збереження заробітної плати.

Якщо тривалість щорічної основної відпустки працівника становить більш як 24 календарних дні, надання не використаних у період дії воєнного стану днів такої відпустки переноситься на період після припинення або скасування воєнного стану. Ця норма залишається чинною, але вже зі змінами.

Також без збереження платні, за рішенням роботодавця можуть надавати будь-який вид відпустки понад щорічну, крім відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та відпустки у зв’язку з усиновленням дитини.

 

«Відповідно до змін, внесених пунктом 20 частини 1 статті 25 Закону України «Про відпустки», відпустка без збереження заробітної плати за бажанням працівника надається в обов’язковому порядку працівникам, які приступили до роботи після звільнення з військової служби у зв’язку із закінченням особливого періоду або оголошенням демобілізації, – тривалістю до 60 календарних днів», – повідомили на сайті.

Також було встановлено, що одноразова оплачувана відпустка при народженні дитини надається не пізніше трьох місяців з дня народження дитини. Якщо ж у декретній відпустці перебуватиме чоловік, матір дитини повинна підтвердити це заявою та свідоцтвом про народження дитини, в якому зазначена відповідна інформація про батька дитини.

 

Коментар
21/06/2024 П'ятниця
21.06.2024
20.06.2024