Аспірантура у 2024 році: завершується основна сесія реєстрації на Єдиний вступний іспит

27 Травня 2024, 17:35
Аспірантура у 2024 році: звершується основна сесія реєстрації на Єдиний вступний іспит 1383
Аспірантура у 2024 році: звершується основна сесія реєстрації на Єдиний вступний іспит

У 2024 році вступники до аспірантури складатимуть Єдиний вступний іспит.

Реєстрація на основний період відбувається до 29 травня. З 17 до 21 червня – відбуватиметься додаткова реєстрація. Про це повідомили у телеграм-каналі Міносвіти.

Результати ЄВІ будуть одними з ключових показників того, що вступники мають високий рівень знань, необхідних компетентностей та навичок для продовження навчання в аспірантурі. 

«Реєструють студентів приймальні комісії закладів вищої освіти (як особисто, так і дистанційно).  Якщо ви не встигли зареєструватися в основний період, ви зможете це зробити у додатковий період реєстрації з 17 по 21 червня», – інформують у каналі.

Також на сайті Українського центру оцінювання якості освіти зазначають, що для успішної реєстрації слід виконати наступні кроки та надати такі документи:

  • заповнити заяву-анкету для оформлення екзаменаційного листка зі своїм накладеним кваліфікованим електронним підписом;
  • надати документ, що посвідчує особу, зазначеного в анкеті-заяві;
  • надати документ, що підтверджує інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків, або документ, що підтверджує причину невнесення до анкети-заяви інформації про РНОКПП;
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
  • довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у 2024 році;
  • фотокартки для документів із зображенням, що відповідає віку вступника;
  • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о, у разі необхідності створити особливі умови для проходження вступних випробувань.

Далі необхідно надіслати на електронну адресу приймальної комісії скановані копії  або фотокопії реєстраційних документів. Третій крок – отримати скановану копію екзаменаційного листка.

«Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення. У разі успішної реєстрації учаснику чи учасниці буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену у заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку учасник чи учасниця виявить помилки, то потрібно звернутися до приймальної комісії. Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо учасник чи учасниця зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті. Якщо екзаменаційний листок не надійде на адресу, зазначену в заяві-анкеті, за два тижні до початку вступних випробувань, учасник / учасниця має звернутися до приймальної комісії, до якої надсилав / надсилала реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень», – пишуть на сайті Центру.

Щоб ознайомитися як і де відбуватиметься Єдиний вступний іспит за кордоном натисніть тут.

Коментар
21/06/2024 П'ятниця
21.06.2024
20.06.2024