У Міносвіти проведуть спецпроєкт для закладів дошкільної освіти «Садок на зразок»

27 Травня 2024, 19:23
У Міністерстві освіти і науки України оголосили про спецпроєкт для ля закладів дошкільної освіти «Садок на зразок». 1126
У Міністерстві освіти і науки України оголосили про спецпроєкт для ля закладів дошкільної освіти «Садок на зразок».

У Міністерстві освіти і науки України оголосили про спільний із ЮНІСЕФ спецпроєкт для закладів дошкільної освіти «Садок на зразок».

Для участі до 6 червня потрібно заповнити анкету. Про це повідомили у телеграм-каналі Міністерства.

«Інклюзивне середовище, крута адаптація до викликів чи успішні проєкти із зовнішніми партнерами – діліться особливостями вашого дитячого садочка з колегами знайдіть свою суперсилу серед 7 номінацій, заповніть анкету,  пройдіть відбір експертного журі», – інформують у каналі.

Етапи спецпроєкту:

  1. Анкетування. Перший крок до участі – заповнення анкети. Вихователів, адміністрації закладів, батьків та громади запрошують висловити свої пропозиції та номінувати заклади, які вони вважають зразковими. До участі у спецпроєкті допускаються тільки комунальні та державні заклади дошкільної освіти. 
  2. Відбір експертів. На другому етапі експертна комісія оцінить всі номінації та вибере найкращі історії, які пройшли до наступного раунду.
  3. Інтерв'ю з кандидатами. Відібрані заклади запросять до участі в інтерв'ю, де їм буде надана можливість детальніше розповісти про свої успіхи та досвід. 
  4. Оголошення переможців та участь у зйомках відео. Фінальний етап охоплює визначення найкращих практик та фільмування сюжетів у відібраних садочках. Ці відео будуть опубліковані для широкої аудиторії.

Один дитячий садочок можна номінувати одразу на кілька категорій.

Коментар
21/06/2024 П'ятниця
21.06.2024
20.06.2024