У ВНУ імені Лесі Українки відзначили студентів-активістів

28 Травня 2024, 12:00
У ВНУ імені Лесі Українки відзначили студентів-активістів 123
У ВНУ імені Лесі Українки відзначили студентів-активістів

У Волинському національному університеті імені Лесі Українки відзначили найактивніших представників студентської спільноти.

Про це повідомили на сайті Університету.

На початку події ректор Анатолій Цьось та проректорка з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна подякували студентам за ініціативи, які були спрямовані на підтримку молодіжного лідерства, ініціативність у позааудиторний час та долучення до організації різноманітних заходів.

«Найголовніше, що в сучасних умовах лише активна людина може збудувати своє майбутнє, щоб було цікаво працювати, щасливо жити і мати достойну зарплату. Зараз треба бути активнім і якісно виконувати свою роботу. Навіть на прикладі нашого навчально закладу ви  бачите, що багато деканів навіть проректорів – молоді, активні люди. Найперше дякую вам за активність, підтримку та величезну промоцію Університету, яку ви робите. Дякую, що ви є, вчитеся в нашому Університеті Лесі Українки і я щиро вірю, що ми зробимо все для того, щоб у нас була якісна освіта, гарне дозвілля та мир на нашій землі», – сказав Анатолій Цьось.

Найактивніші студенти отримали подяки за активну громадянську позицію, волонтерську діяльність, допомогу в організації та проведенні освітніх і культурних заходів.

 

 

Коментар
21/06/2024 П'ятниця
21.06.2024
20.06.2024