У Волинській обласній адміністрації нагородили обдарованих учнів та їхніх наставників

28 Травня 2024, 13:23
У Волинській обласній адміністрації нагородили обдарованих учнів та їхніх наставників 375
У Волинській обласній адміністрації нагородили обдарованих учнів та їхніх наставників

У Волинській обласній державній адміністрації провели нагородження талановитих учнів, які у 2023-2024 навчальному році стали переможцями Міжнародних та Всеукраїнських олімпіад. Також обласні відзнаки отримали їхні наставники.

Про це повідомили на сайті Адміністрації.

Цього року дев'ять волинян перемогли у чотирнадцятому Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Ще восьмеро – у двадцять четвертому Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика. 

Двоє учнів стали переможцями двадцять третього Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.

Ще 29 учнів здобули перемогу фінального етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Переможців та переможниць нагородили цінними подарунками та стипендію  голови Волинської обласної державної адміністрації:

Баламут Максим – учень 10 класу Луцького ліцею  № 14 імені Василя Сухомлинського; переможець Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (ІІІ місце);

Бортнік Юлія – учениця 9 класу Луцького ліцею № 28; переможниця Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», І місце у номінації «Історія України і державотворення»;

Бугайчук Оксана – учениця 11 класу Ліцею села Вербка Дубівської сільської ради Ковельського району; переможниця Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІ місце);

Годлевська Марта – учениця 7 класу Луцької гімназії № 7; переможниця Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІ місце); переможниця Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІ місце);

Деркач Тарас – учень 10 класу Боратинського ліцею Боратинської сільської ради Луцького району; переможець Всеукраїнської олімпіади з інформатики (ІІ місце);

Дерчук Дарія – учениця 9 класу Волинського наукового ліцею; переможниця Всеукраїнської олімпіади з правознавства (І місце);

Корнійчук Марія – учениця 9 класу Луцького ліцею  № 10; переможниця Всеукраїнської олімпіади з історії (ІІ місце);

Кубай Богдан – учень 9 класу опорного закладу «Колківський ліцей» Колківської селищної ради; переможець Всеукраїнської олімпіади з правознавства (І місце);

Лавренюк Софія – учениця 8 класу Ліцею село Хобултова Зимнівської сільської ради Володимирського району; переможниця Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІІ місце);

Лозинська Дарина – учениця 10 класу Нововолинського наукового ліцею; переможниця Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІІ місце);

Німой Христина – учениця 3 класу Нововолинського ліцею №1; переможниця Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІ місце);

Олійник Маргарита – учениця 10 класу Волинського наукового ліцею; переможниця Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІ місце);

Пархомук Соломія – учениця 10 класу Нововолинського наукового ліцею; переможниця Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (І місце); переможниця Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІІ місце);

Патейчук Вадим – учень 8 класу Луцького ліцею № 14 імені Василя Сухомлинського; переможець Всеукраїнської олімпіади з історії (І місце);

Ревко Марта – учениця 5 класу Луцького ліцею № 22; переможниця Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (І місце); переможниця Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (І місце);

Семенюк Олеся – учениця 9 класу Луцького ліцею № 14 імені Василя Сухомлинського; переможниця Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», І місце у номінації «Література»;

Солодуха Юлія – учениця 11 класу Нововолинського наукового ліцею; переможниця ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІІ місце);

Цеслів Анастасія – учениця 11 класу Луцького ліцею № 14 імені Василя Сухомлинського; переможниця Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (ІІ місце);

Яремчук Юліана – учениця 8 класу Луцького ліцею № 14 імені Василя Сухомлинського; переможниця Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (І місце); переможниця Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІІ місце).

 Почесною грамотою Волинської обласної державної адміністрації нагородженні й наставники учнів та учениць:

Войтюк Тетяна  – учителька фізики та астрономії Ліцею  № 13 міста Ковеля;

Горбач Алла  – Народна вчителька України, учитель географії Нововолинського ліцею № 1.

Заяц Оксана – учителька української мови та літератури Луцької гімназії № 7;

Кривицька Оксана – учителька біології Нововолинського наукового ліцею;

Парадовська Тетяна – учителька української мови та літератури Луцького ліцею № 22;

Свинчук Анатолій  – учитель історії Луцького ліцею № 14 імені Василя Сухомлинського.

Савош Валентин  – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

 

Коментар
21/06/2024 П'ятниця
21.06.2024
20.06.2024